Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Araştırma    Erol Bozkurt   Tek Yol Evrim
 

Tek Yol Evrim   

Erol Bozkurt
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 34,00 TL
NetKitap Ederi: 20,40 TL
telefondan alışveriş 200505

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Şubat 2017
Sayfa: 456
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
 
Yazarla Tanışma
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: Cinius
Dizi: Araştırma

Baskı Tarih: Şubat 2017

Sayfa: 456

İndirim: %40

Boyut: 16x23 cm

Hamur: 2

Etiket: 34,00 TL

NetKitap Ederi: 20,40 TL


Arka Kapak
Bir meslek nedir? Sabahtan aksama kadar bombardimani altinda oldugumuz reklamlarin konusu olan seyleri satin alabilmemizi saglayacak, tahammül edilmesi gereken bir sikinti midir? Yasadigimiz hayattan ne kadar nefret ettigimizi baskalarina aci çektirerek veya çektigimiz acilardan zevk almasini ögrenerek unuttugumuz bir rahatlama mekâni midir? “Üretken ve verimli bir birey olmak” için gidilen bir yerde geçirilen zaman midir? Verimli olmak
Insan verimli falan olmak istemez. Tam aksine, insan sadece yasamak, olmak ister. Bu arayisin cevabidir. Arayisin arkasindaki soru hatirlandiginda, dogru ve anlamli bir cevaptir.

Eger bir gün ‘cevap’ hangi sorunun cevabi oldugunu unutursa, kendi varliginin anlamini da, onu doguran karanligin özlemlerini de kaybeder. Oysa iste geçen zamanin ‘dünyada yürümek’ oldugunu bir hatirlayabilsek, her adimimizla bir tarih yazdigimizi da anlariz. Bu idrakin yol açtigi zevk,tartisma götürmez bir sekilde bize dogru yolda oldugumuzu gösterir. Bu idrak bize ne oldugumuzu hatirlatir.