Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Çağdaş Türk Yazarları    Kudret Alkan    Boyut Kırıcılar
 

Boyut Kırıcılar   

Kudret Alkan
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 12,00 TL
NetKitap Ederi: 7,20 TL
telefondan alışveriş 200515

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Şubat 2017
Sayfa: 97
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
 
Yazarla Tanışma
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: Cinius
Dizi: Çağdaş Türk Yazarları

Baskı Tarih: Şubat 2017

Sayfa: 97

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 12,00 TL

NetKitap Ederi: 7,20 TL


Arka Kapak
Boyut kiricilar, dünyalar arasinda gezinebilen özgür insanlardi. Bu insanlar, sisteme yüzlerce yil öncesinden karsi çikmisti. Çünkü sistem, insani kölelestirmekte, kendi içinde sindirmekteydi. Halkin bir kismi yoksulluk içinde gezinirken, diger kisim zenginlik içindeydi. Zengin olan kisim, sistem tarafindan kollaniyordu. Bu insanlar da karsilik olarak sisteme hizmet ediyor, onu ayakta tutmak için her türde hileye basvuruyorlardi.
Boyut Kiricilar, müzik ve sanat sayesinde kendi özgürlüklerini perçinlemekte, sistemin acimasizligina karsi direnmekteydi. Boyut kiricilar, zengin kesim tarafindan terörist ilan edilmekteydi. Oysa yoksul kesim, asiler ve diger tabakalar, onlarin büyük ve kutsal bir amaç ugruna savastiklarinin farkindaydilar.
Boyut kiricilar, kendi emniyetleri için sanal dünyalarda ikamet ediyorlardi. Bu dünyalar, süper bilgisayarlar tarafindan yapilmisti. Sanal dünyalar sayesinde boyutlara girebilen, oradaki zihin isgalcilere karsi direnebilen, insanlari özgürlüklerine tasiyabilen boyut kiricilar, sistemi yok etmek niyetindeydiler. Eger sistem yok olursa, insanlar özgürlüklerine kavusacak, siniflar arasinda ayrim ortadan kalkacakti. Böylece insanlar hak ettikleri yasama kavusacaklardi.

Kudret Alkan