Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Anlatı    Recep Varol    Facebook'ta Belalı Sohbet
 

Facebook'ta Belalı Sohbet  

Recep Varol
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 15,00 TL
NetKitap Ederi: 9,00 TL
telefondan alışveriş 200625

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Nisan 2017
Sayfa: 84
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
 
Yazarla Tanışma
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: Cinius
Dizi: Anlatı

Baskı Tarih: Nisan 2017

Sayfa: 84

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 15,00 TL

NetKitap Ederi: 9,00 TL


Arka Kapak
“Sayin seyirciler, dünyaca ünlü isadami Robert X. . . yakalandigi amansiz hastaliktan dolayi bugün hayata gözlerini yumdu. Ardinda devasa bir sirket ve milyar dolarlik bir servet birakti. Servetini, tüm mal varligini karisi Elizabeth'e birakti.” Murat:
Aman Allah'im Su kadinin güzelligine bak, inanilmaz derecede güzel. Acaba facebook'ta arkadaslik istegi göndersem kabul eder mi? Yine de bir sansimi deneyeyim. Bakarsin sansim iyi gider. Hem kadinin kalbini kazanirim. Böylece Amerika’ya gitme hayalimi ve ulasma imkânini bu güzel kadin sayesinde gerçeklestirmis olurum. Aksam paydos olunca ilk isim hemen bir istek göndermek. Hiç ümidim yok ama olsun yine de sansimi deneyecegim. Of be paydos oldu “Arkadaslar, ben internet kafeye gidiyorum, haberiniz olsun.”
Nihayet internet kafeye geldim.
“Abi bir masa açar misin?”
Ben simdi bu güzel kadinla nasil konusacagim ki. Ingilizce bilmiyorum ama çeviri programi translate sayesinde iletisime geçebilirim. ilk önce Google'da bu kadin hakkinda arastirma yapayim. Murat:
“Merhaba Elizabeth.”
Su an online degil, mesaji bosuna attim. Ama olsun, online olunca mesaji görür herhalde. Bir hafta geçti daha cevap vermedi. Ben biliyordum zaten benim gibi taninmamis birine cevap vermez. Bir mesaj daha atayim, bakarsin bu sefer cevap verir.