Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   E Yayınları   Aykırı Kitaplar Dizisi   Kemal Gönen   Komik, Eğlenceli, Cin Fikirli Yıllık Yazıları - Son Zil Çaldı
 

Komik, Eğlenceli, Cin Fikirli Yıllık Yazıları - Son Zil Çaldı  

Kemal Gönen
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 10,00 TL
NetKitap Ederi: 9,50 TL
telefondan alışveriş 87544

Yayinevi/DiziYayinevi: E Yayınları
Baskı Tarih: Haziran 2009
Sayfa: 168
Indirim: %5

Bu kitaba oy verin: (3 oy)
Yorum Yaz


 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
 
Yazarla Tanışma
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: E Yayınları
Dizi: Aykırı Kitaplar Dizisi

Baskı Tarih: Haziran 2009

Sayfa: 168

İndirim: %5

Boyut: 14 x 21 cm

Hamur: 2

Etiket: 10,00 TL

NetKitap Ederi: 9,50 TL


Arka Kapak
Dikkat Yazılı Var ve devamında çıkan kitaplar bize eğitim sistemimiz hakkında oldukça eğlenceli ve 'garip' birçok sonuç çıkarmamıza yardımcı olmuştu. Bu kitapların yazarlarından Kemal Gönen yine ilginç bir çalışmaya imza atıyor.
Çeşitli okul yıllıklarından derlenmiş ve okulun 'Son Zil'ine gönderme yapan yazılardan oluşturduğu kitabıyla bizi bu sefer bir iki sınıf daha atlatıyor. İlk ve ortaokuldaki sınav kağıtlarına güldüklerimiz kadar çarpıcı, komik ve farklı metinler çıkıyor karşımıza. Okul sansüründen kaçmayı başaran zekaya şaşırıp kalacak ve üslup çeşitliliğine hayran olacaksınız. Üzerinde düşünmeye değer bir kuşağın zaman zaman oldukça gülünç, eğlenceli, zaman zaman dehşete düşürecek kadar korkunç, zaman zamansa duygusal ve çaresiz hallerine bakakalacaksınız.

Bir dönemin aynası olarak nitelendirilebilecek Yıllık Yazıları'nın sizi hem kendi anılarınızda bir gezintiye çıkaracağını hem de giderek yaratıcılıkta sınır tanımayan bir nesle rehberlik edeceğini düşünüyoruz.