Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Mozaik Yayınları   Tamamlayıcı Tıp Dizisi   Prof. Dr. Ahmet Maranki, Elmas Maranki   Kozmik Bilim ve Bilinçte Yaşam Enerjisi
 

Kozmik Bilim ve Bilinçte Yaşam Enerjisi  

Prof. Dr. Ahmet Maranki, Elmas Maranki
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 18,00 TL
NetKitap Ederi: 17,10 TL
telefondan alışveriş 54793

Yayinevi/DiziYayinevi: Mozaik Yayınları
Baskı Tarih: Nisan 2005
Sayfa: 261
Indirim: %5

Bu kitaba oy verin: (49 oy)
Yorum Yaz


Bu kitaplar da ilginizi çekebilir

 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
 
Yazarla Tanışma
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: Mozaik Yayınları
Dizi: Tamamlayıcı Tıp Dizisi

Baskı Tarih: Nisan 2005

Sayfa: 261

İndirim: %5

Boyut: 15cm x 21cm

Hamur: 1

Etiket: 18,00 TL

NetKitap Ederi: 17,10 TL


Arka Kapak
Dünyamızın şu anki kuşatılmış ve yaşanılmaz hali tesadüf değildir. Bu sistemin çeşitli mimarları vardır. Bu gizli güçler; madde ve ruh arasındaki irtibatın sebeplerini ortaya koyan bilimsel bulguları hiçe saymakta ve buniara komplo teorisi, bilimdişı gibi adlar takarak gerçekleri örtmeye çalışmaktadırlar.
Oysa ki dünyaya hakim bu güçlerin kurdukları binlerce araştırma merkezinde; topluma büimdışı diye lanse edilen bu konularda, milyarlarca dolar harcanarak testler yapılmaktadır. Bu merkezlerde, metafizik güçlerin etkileri keşfedilip bu alanda uzmanlar yetiştirilerek, insanlar uzaktan yönlendirilmekte, hatta devletler yönetilmektedir.
Bu eserde; yeni dünya düzenini kurmak isteyen güçlerin gizli metodları ortaya konulmuş, kozmik yaşama geçmek isteyenlere, tarihî seyri içerisinde bir kurtuluş reçetesi sunulmuştur.
Kozmik bilim stratejisine göre; hem insanlar, hem de algılayamadığımız diğer canlılar, atom moleküllerinin oluşturduğu fizikî yapılarının yanında, bioplasmadan oluşan enerji bedenlerine de sahiptirler.
S. Kirlian bu bulguyu, kendi adını verdiği fotoğraf tekniğiyle
görüntüleyerek, ilmî olarak da ispatlamıştır. Bu yöntemle çekilen
görüntülerde, insanın çevresine yaydığı enerjinin, düşünceye göre naşı! renk değiştirdiği tespit edilmiştir. Ayrıca,
canlı cansız pek çok objenin kendi etrafında oluşturduğu enerji alanları fotoğraflanmıştır.
Kitabımızda bu konularla ilgili, Kirlian tekniğiyle çekilmiş, çok nadir ve enteresan fotoğrafları göreceksiniz.
Genişleyen kozmos gibi, dünyamızın da genişleyerek, yakında sancılı bir doğumun - aydınlığın eşiğinde olduğu; yer, hava, su ve ateşin anormal hareketlerinden anlaşılabilir.
Tarih boyunca insanlık, inişli çıkışlı çeşitli dönemlerden geçmiştir Periyodik olarak, zulüm ve haksızlığın hâkim olduğu en karanlık dönemlerin ardından, muhakkak aydınlık bir dönem gelmiştir.
O'nun çeşitli adlarla insanlığa gönderdiği yüksek boyutluların öğretileri, binlerce yıldır dünyamızı hep bu şekilde aydınlatmıştır. Karartılan bu yüzyılımızın da tekrar aydınlanacak olması kaçınılmazdır. Bu aydınlanmada kozmik öğretilerle sağlıklı kalabilen seçkinler görev alacaktır. Kısa bir süre sonra zamanı geldiğinde bu seçkinlere, ışıklı bir medeniyetin sırları tek tek açılacaktır.
Günümüzde, kozmik bilimin öğrenilmesi ve hayata geçirilmesi, maksatlı bir biçimde engellenmektedir. Kitabımız, kozmik bilimi ve bilinci yaygınlaştırarak, hep birlikte, barış içinde ve sağlıktı yaşamanın kapısını aralayacaktır.
Kozmik Bilim ve Bilinçte Yaşam Enerjisi; akıl sahiplerine, düşünen ve anlamak isteyenlere yol gösterecek "Kozmik Yaşam Serisinin anahtarı olarak sunulmuştur.