Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Epsilon Yayınevi   Çocuk Klasikleri Dizisi   Frances Hodgson Burnett   Küçük Lord
 

Küçük Lord  

Frances Hodgson Burnett
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 7,70 TL
NetKitap Ederi: 7,32 TL
telefondan alışveriş 21710

Yayinevi/DiziYayinevi: Epsilon Yayınevi
Baskı Tarih: 2000
Sayfa: 1
Indirim: %5

Bu kitaba oy verin: (15 oy)
Yorum Yaz


Bu kitaplar da ilginizi çekebilir

 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
 
Yazarla Tanışma
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: Epsilon Yayınevi
Dizi: Çocuk Klasikleri Dizisi

Baskı Tarih: 2000

Sayfa: 1

İndirim: %5

Boyut: 13cm x 19cm

Hamur: _Tanımsız

Etiket: 7,70 TL

NetKitap Ederi: 7,32 TL


Arka Kapak
Cedric'e hiç açıklanmamış olan bazı şeyler vardı. Babası hakkında tüm bildiği, annesinin anlattığı kadarıyla, onun bir İngiliz olduğuydu. Babasını çok küçük yaşta kaybettiğinden, onunla ilgili pek fazla bir şey hatırlamıyordu. Kocaman bir adam olduğu kalmıştı aklında; mavi gözleri, upuzun bıyıkları vardı. Bir de odanın içinde onun omuzlarında taşınmanın müthiş bir şey olduğunu hatırlıyordu.
Babasının ölümünden sonra, annesiyle bu konuda konuşmamanın daha iyi olacağına karar vermişti. Babası hastalandığında, Cedric evden uzaklaştırılmıştı ve o geri döndüğünde her şey sona ermişti bile. Kendisi de çok hasta olan annesi, camın kenarındaki sandalyesinde oturmak dışında bir şey yapamaz olmuştu. Kadıncağız zayıf ve solgundu. Şirin yüzündeki gamzeler silinmeye yüz tutmuş, gözleri irileşmiş, kederle dolmuştu. Baştan aşağı siyahlar giymişti. 'Aşkım', dedi Cedric. (Babası annesine hep böyle seslenirdi, o da babasını taklit ediyordu.) 'Aşkım, babam iyileşti mi?'
Cedric annesinin titrediğini hissetti. Kıvırcık saçlı başını ona çevirerek baktı. Kadının yüzünde öyle bir ifade vardı ki, Cedric onun ağlayacağını sandı.
(Kitabın Girişinden)